سوالات متداول
1. آیا افراد حاضر در غرفه توسط مجری نمایشگاه بیمه می شوند ؟ 
بیمه نامه سیل ، آب گرفتگی ،‌ ترکیدگی لوله ، آتش سوزی ، مسئولیت کارکنان ستادی ، بازدیدکنندگان و سرقت به شرط شکستن هرز در حد مقررات نمایشگاهی بعهده برگزارکننده می باشد . 
بدیهی است بیمه تکمیلی به منظور ماشین آلات و تجهیزات نمایشگاهی گرانبها و بیمه مسئولیت کارشناسان و نفرات مستقر در غرفه ها بعهده خود مشارکت کنندگان و غرفه داران خواهد بود . 

2. ملاک تشخیص کالاهای ایرانی به منظور ریالی بودن چه مدارکی است ؟ 
کالاهائی که در ایران و با نام ایرانی تولید و دارای یکی از مدارک پروانه بهره برداری ،‌ گواهی فعالیت صنعتی، کارت شناسایی کارگاه معتبر از وزارت صنعت ، معدن و تجارت باشد ایرانی محسوب شده و هزینه های آن بصورت ریالی محاسبه خواهد شد. در ایام برگزاری نمایشگاه بررسی لازم بعمل می آید . 

3. چه کالاهایی مشمول پرداخت هزینه اجاره بهاء غرفه بصورت 30% ارزی و70% ریالی می باشد ؟ 
کالاهایی که در داخل کشور با نام و برند خارجی تولید و دارای مدارک تولیدی باشند 30 % ارزی می باشند . ارائه خدمات پس از فروش بشرط داشتن گواهی از شرکت خارجی و عدم عرضه کالا و قطعات منفصله در غرفه و عدم انجام تبلیغات نمایندگی شرکت های خارجی ، 30%‌ ارزی می باشند . 

4. در صورت ارائه ندادن و نمایش فیزیکی کالا اگر تبلیغات با بروشور و کارت ویزیت صورت گیرد چه هزینه هائی به آن تعلق خواهد گرفت ؟ 
در صورت تبلیغ برند خارجی در غرفه با کارت ویزیت ، بروشور ، فیلم ،‌ عکس و غیره هزینه اجاره بهاء غرفه 100% ارزی می باشد . 

5. آیا استقرار محل VIP در غرفه ارزی ، ریالی می باشد؟ 
خیر ، در محل VIP اگرچه کالاهای خارجی و تبلیغات آن صورت نمی گیرد ، اما به دلیل ارتباط و بخاطر غرفه ارزی ایجاد شده ، مذاکرات غرفه ارزی در آن صورت می گیرد و هزینه اجاره بهاء غرفه 100% ارزی می باشد هر چند جداگانه ایجاد شده باشد . 

در صورتی که در سایت با مشکل ورود به سامانه مواجه شدید، از قسمت منوی پایین سایت گزینه خروج را زده و سپس به سامانه وارد شوید.